Prawo cywilne i spadkowe

Nasza kancelaria specjalizuje się w rozmaitych sprawach cywilnych, gwarantując kompleksową ochronę Twoich praw. Niezależnie czy to umowa najmu, umowa o pracę czy umowa handlowa – dbamy o to, abyś dokładnie rozumiał każdy zapis. Pomożemy Ci również w sporządzaniu umów, eliminując wszelkie niejasne bądź niekorzystne dla Ciebie zapisy.  Zadbamy o Twoje interesy. Dzięki naszemu doświadczeniu w negocjacjach unikniesz długotrwałych i kosztownych sporów sądowych. Nasz zespół prawników potrafi skutecznie reprezentować Cię w rozmowach, osiągając korzystne porozumienia. W razie konieczności podejmiemy się również reprezentacji w sporach sądowych, przeprowadzając Cię bez ten proces krok po kroku, w możliwie najkrótszym czasie.


Jeśli chodzi o sprawy spadkowe, pomożemy Ci w skomplikowanych często sprawach dziedziczeni po zmarłym, jak również w kwestii przygotowania testamentu. Prowadzimy również postępowania cywilne w sprawach o zachowek czy dział spadku. Niezależnie od skomplikowania sprawy spadkowej, dostosowujemy nasze działania do Twoich potrzeb, oferując kompleksową pomoc w spokojnej atmosferze, z pełnym poszanowaniem okresu żałoby, empatią i zrozumieniem dla wszystkich członków postępowania. Możesz mieć pewność, że dziedzictwo Twojej rodziny jest w dobrych rękach. Skorzystaj z naszej pomocy, aby zminimalizować stres związany z procedurami spadkowymi i skoncentrować się na innych ważnych aspektach związanych ze stratą bliskiej osoby.

 

Oferujemy przede wszystkim:

 

  • sporządzenie i opiniowanie umów – pomagamy w tworzeniu i analizie różnego rodzaju umów, zabezpieczając Twoje interesy
  • odszkodowania i rekompensaty – w przypadku poniesionych szkód i doznanych krzywd reprezentujemy Cię w dochodzeniu odszkodowań
  • nieruchomości – pomożemy Ci w transakcjach związanych z nieruchomościami (zakup, sprzedaż, wynajem, ustanowienie hipoteki, zasiedzenie)
  • spory sądowe – przygotowujemy całą dokumentację i reprezentujemy Cię na sali sądowej
  • odzyskiwanie należności i postępowanie odszkodowawcze czy windykacyjne – służymy pomocą zarówno w przypadku problemów z dłużnikami, jak i uregulowaniu Twoich zobowiązań
  • pomoc w zakresie spraw związanych z dziedziczeniem majątku po zmarłym.